Azienda

Kuehne + NagelVedi altro

addressIndirizzoBudapest, Pest, Hungary
type Forma di lavoroPermanent
CategoriaServizio Clienti

Descrizione del lavoro

Customer Care Specialist pozícióba keressük új kollégánkat tengeri szállítmányozási osztályunk ügyfélszolgálatos csapatába. Vállalatunk számára kiemelten fontos az ügyfeleink elégedettsége, így ez a pozíció kulcsfontosságú szervezetünkben.

A pozíció leírása

A pozíció egy magas szintű koordinációt igénylő feladatkör az ügyfelek, valamint az operatív tevékenységgel foglalkozó csapataink között. A feladatok magukban foglalják egy dedikált ügyfélportfólióval történő folyamatos, proaktív kapcsolattartást - beleértve az ügyfelek tengeri szolgáltatásokkal kapcsolatos igényeinek feltérképezését - a szállítmányok koordinálását, valamint a folyamatos ügyfélgondozást, tanácsadást.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Ügyfelek igényeinek pontos felmérése, az adatok precíz dokumentációja
  • Napi szállítmányok nyomon követése és koordinálása szoros együttműködésben az operatív társosztályokkal
  • Szoros együttműködés és kapcsolattartás a hajós társaságokkal
  • Szállítmányozási ajánlatok ügyfélnek történő kiküldése és nyomon követése, visszajelzések dokumentálása
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, az ügyfél elégedettség monitorozása
  • Reklamációk kezelése, dokumentálása
  • Szolgáltatási színvonal folyamatos monitorozása
  • Ügyféllátogatások, üzleti értékelő megbeszélések lebonyolítása #LI-KP1

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Gazdasági / logisztika és szállítmányozás területén szerzett felsőfokú végzettség
  • Tengeri szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos középszintű angol nyelvismeret írásban és szóban
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Miért érdemes minket választani?

A Kühne+Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgáltató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és és különböző egészségmegőrző, életmód-támogató programokat kínál munkavállalóinknak.
Refer code: 1341554. Kuehne + Nagel - Il giorno precedente - 2024-02-01 10:37

Kuehne + Nagel

Budapest, Pest, Hungary

Condividi lavori con gli amici

Lavori correlati

Sea Logistics Customer Care Specialist

Air Logistics Customer Care Specialist

Shenzhen, Guangdong, China

proprio adesso - visto

Air Logistics Aerospace Customer Care Specialist

Hong Kong, Hong Kong

Customer Care Specialist - Categorie Protette

Manpower Professional 12

Milano, Lombardia

Customer Care Specialist

Eurofirms Reggio Emilia

Reggio Emilia, Emilia-Romagna

20 hours ago - visto

Everli

Verona, Veneto

ieri - visto

Ho Chi Minh City, Ho Chi Minh, Vietnam

Adecco Filiale Di Milano Volta

6 giorni fa - visto

Customer care specialist

Adecco Onsite Chivasso