Azienda

IagoraVedi altro

addressIndirizzoIngegneria, Polacco, Italiano
CategoriaIngegneria

Descrizione del lavoro

Descrizione del lavoro:

test engineer - IT chapter leader
Country: Poland
W związku z nowymi inicjatywami projektowymi poszukujemy doświadczonego Lidera, kt?ry będzie wspierał zesp?ł zajmującym się rozwojem i utrzymaniem aplikacji w obszarze Core Banking Platform.
Zesp?ł wdraża i utrzymuje funkcjonalności produkt?w kredytowych i ubezpieczeniowych wraz z powiązanymi atrybutami produktowymi tj.: opłaty, MSR, księgowania, parametryzacja, limity kredytowe. Wykorzystujemy istniejące na rynku rozwiązania oraz tworzymy własne narzędzia.
Poszukujemy Lidera z pasją do technologii, zorientowaniem na potrzeby biznesu oraz umiejętnością skutecznego zarządzania zespołem wytwarzającym oprogramowanie, kt?ry będzie potrafił zakwestionować status-quo i proaktywnie budować społeczność specjalist?w w podległym obszarze.
Zadania, kt?re będziesz realizować:
* opracowywać strategię test?w dla zarządzanego obszaru, wdrażać ją i zapewniać zgodność ze strategią obszaru
* tworzyć i utrzymywać standardy w ramach Centrum Kompetencji Test?w
* pracować z zespołami wytwarzającymi oprogramowanie
* brać udział w realizacji projekt?w, także jako koordynator
* odpowiadać za terminową realizację wdrożeń w określonym czasie i z zachowaniem wysokiej jakości
* brać udział w rekrutacji i budowie zespoł?w
* inspirować i nadawać kierunek zakresie rozwoju pracownik?w w zarządzanym obszarze
* dbać o rozw?j kompetencji w poszczeg?lnych zespołach
* promować synergię, wymianę wiedzy i dobre praktyki pomiędzy poszczeg?lnymi pracownikami i zespołami
* wsp?łpracować z interesariuszami (architekci, właściciele proces?w i system?w informatycznych, dostawcy zewnętrzni)
Nasze oczekiwania:
* posiadasz umiejętności liderskie w środowisku zwinnym nastawionym na wytwarzanie oprogramowania
* posiadasz praktyczną znajomość zasad testowania, technik testowych i metodyk
* posiadasz praktyczną wiedzę w zakresie zarządzania testami oraz procesem wytw?rczym
* lubisz inspirować i motywować innych do działania
* znasz dobre praktyki wytwarzania, zapewniania jakości i utrzymywania produkt?w softwarowych
* umiesz zapewnić dobrą komunikację i wsp?łpracę ludzi o r?żnych kompetencjach
To, co oferujemy:
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
* wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
* udział w ciekawych, strategicznych projektach
* zgrany zesp?ł i przyjazną atmosferę
* atrakcyjny system motywacyjny
* ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
* prywatną opiekę zdrowotną
* system kafeteryjny MyBenefit
* kartę sportową MultiSport Plus
* ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia "BeHealthy"
* nasza oferta benefitowa zawiera r?wnież rozwiązania dla os?b z niepełnosprawnością
Jesteśmy otwarci na zatrudnienie os?b z niepełnosprawnością

Refer code: 1450459. Iagora - Il giorno precedente - 2024-03-13 15:24

Iagora

Ingegneria, Polacco, Italiano

Condividi lavori con gli amici

Lavori correlati

Test Engineer - It Chapter Leader

Senior Test Engineer

Hitachi

Mazzano Romano, Lazio

un mese fa - visto

Analog Test Engineer

Iagora

Ingegneria, Inglese

Test Engineer (electronic sector)

Adecco Filiale Di Vimercate

Vimercate, Lombardia

2 mesi fa - visto

System Test Engineer a Reggio nell'Emilia

Risorse

Reggio Nell'Emilia, Emilia-Romagna

JUNIOR TESTING ENGINEER BARRIERE STRADALI

Gi Group Spa Filiale Di Paderno Dugnano

Milano, Lombardia

Software Verification Validation & Test Engineer

Alstom

Savigliano, Piemonte

Testing & Validation Engineer- AUTOMOTIVE

Alten Italia Spa

Bologna, Emilia-Romagna

SENIOR TEST & VALIDATION ENGINEER

Wyser Srl

Lumezzane, Lombardia

Test Engineer

Adecco Filiale Di Chieti

Chieti, Abruzzo

Development Engineer for BEOL/FEOL Reliability Testing

Imec

Kapeldreef 75 Lovanio, Belgio

Ingegnere Elettronico - Electrical Test System Engineer

Randstad Inhouse - Roma

Roma, Lazio

Ingegnere Elettronico - Electrical Platform Test System Engineer

Roma, Lazio

JUNIOR TESTING ENGINEER INFRASTRUTTURE STRADALI

Internal Test Engineer (WX999)

E80 Group

Viano, Emilia-Romagna

SENIOR TESTING ENGINEER

Wyser Srl

Adecco Onsite Chivasso

Torino, Piemonte

ADAS Test Engineer - Automotive

Iagora

Industria, Italiano, Inglese

System Test Engineer Automotive

Iagora